Archive for Mayıs 2014

Sabah Gazetesi’nde Atama

sabah_gazetesi_logosu

Sabah Gazetesi’ nde yazı işleri müdürlüğü pozisyonunda yeni bir atama gerçekleşti. Geçtiğimiz günler de yazı işleri müdürü Barış Denli’nin görevine son verilmesinin ardından bu pozisyona gazetenin deneyimli muhabirlerinden Fikret Eser atandı.

TVEM’de Atama

serhan

Geçtiğimiz günlerde haber müdürü Gülay Özdem ile yollarını ayıran TVEM’de bu göreve getirilen yeni isim belli oldu. Buna göre; haftasonu haberlerini sunan Serhan Başbahçıvan kanalın yeni haber koordinatörü oldu.

Sabah Gazetesi’nde Yeni Köşe Yazarı

burhanettin-duran

Sabah Gazetesi köşe yazarı kadrosuna önemli bir isim kattı. Ünlü siyaset bilimi profesörü Burhanettin Duran Sabah gazetesiyle anlaştı ve bugün ilk yazısıyla okurla buluştu.  Siyaset biliminde çeşitli eserleri olan Duran, İstanbul Şehir Üniversitesi’nde öğretim görevlisi.

Kanal 24′e Yeni Haber Müdürü

kanal-24

Bir süre önce haber müdürü Ömer Özkök’ün Yayın Koordinatörlüğü’ne atanmasının ardından yeni haber müdürü Mehmet Yeşilkaya oldu. Yeşilkaya daha önce Habertürk Tv’de görev alıyordu.

Kanal A’da Atama

celal-kazdagli

Kanal A televizyonunun İstanbul temsilciliğine Celal Kazdağlı getirildi. Daha önce Zaman gazetesinde görev alan deneyimli gazeteci bir süredir Kanal A televizyonunda ”Yarının Manşeti” ve ”Türkiye’nin Seçimi” programlarını hazırlayıp sunuyordu.

Adres

Eski Büyükdere Cad. No:61 Kat:4
4. Levent/İstanbul
Tel: +90 (212) 325 22 33
Fax: +90 (212) 324 55 50

Diğer sitelerimiz