Hakkımızda


medyarehberi.com bir Interpress hizmetidir.

Interpress 1940 yılında kurulmuş Türkiye’nin ilk medya takip merkezidir. İlk olmanın verdiği sorumluluk bilinciyle sektörün oluşması ve gelişmesine sayısız katkılar sağlamıştır.

Bugün basın, televizyon ve radyo kanalları, internet siteleri, sosyal medya ve haber ajansları olmak üzere medyanın tüm dallarında gerek haber gerekse de reklam takipleri üreten, bu takipler üzerinden yol gösterici ve aydınlatıcı medya analizlerini müşterilerine sunan Interpress, tüm bu hizmetleri Türkiye ve dünya ölçeğinde üretmektedir.

Interpress, Türkiye’nin ilk dijital medya rehberini 1998 yılında hazırlayarak sektörün kullanımına sunmuştur. İlk versiyonu CD üzerinde hazırlanan Medya Rehberi, iletişim profesyonellerinin medya kuruluşları ve çalışanlarına ulaşmaları için gerekli bilgileri içermekteydi.

Yeni versiyonu bir internet sitesi olarak pazara sunulan medyarehberi.com, iletişim bilgilerini içermenin yanı sıra basın bülteni hazırlanması, bülten dağıtımı yapılmak istenen kişi ve medyalardan oluşan listeler oluşturulması, bültenlerin elektronik ortamda hızlı ve güvenilir bir şekilde ilgililere ulaştırılması ve gönderim raporlarının görüntülenmesini sağlayan bir hizmet olarak geliştirilmiştir.

Fiber optik internet bağlantısı, toplamda 500 Terabyte’ı aşan arşiv kapasitesiyle müşterilerine hızlı ve kesintisiz hizmet sunan Interpress, 200’e yakın çalışanı ve yaygın hizmet ağıyla daima yanınızda olacaktır.

Adres

Eski Büyükdere Cad. No:61 Kat:4
4. Levent/İstanbul
Tel: +90 (212) 325 22 33
Fax: +90 (212) 324 55 50

Diğer sitelerimiz