Nedir?

medyarehberi.com Nedir ?

Türkiye’nin ilk medya takip merkezi olan Interpress, kuruluşundan bu yana müşterilerine medya takibi ve analizi konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Medya kuruluşları ve çalışanlarıyla sahip olduğu köklü ve sürekli iletişim sayesinde, medya hakkında başka herhangi bir meslek grubunun sahip olmasına imkan bulunmayan güncellikte ve yoğunlukta bilgiye sahiptir.

medyarehberi.com’un hazırlanmasındaki temel amaç, başta iletişim profesyonelleri olmak üzere hemen herkesin sıkça ihtiyaç duyduğu, ancak güvenilir, güncel ve kapsamlı biçimde bir arada bulamadığı medya iletişim bilgilerinin tek bir adreste erişilebilir olmasını sağlamaktır. Bunun yanında basın bültenlerinin bu platform üzerinden dağıtımını gerçekleştirmek suretiyle iletişim profesyonellerine etkinlik ve hız kazandırmaktır. Interpress sahip olduğu birikim ve imkanları kullanmanın yanı sıra kapsamlı bir bilgi toplama çalışması da yürüterek, medyarehberi.com ile bu konuda duyulan ihtiyacı en iyi biçimde karşılamaktadır.

medyarehberi.com, medya ve çalışanları hakkında güncel iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz bir kaynak olmanın yanı sıra basın bültenlerinizin medyaya dağıtımı ve takibini de sağlayan, benzersiz özelliklerle donatılmış bir iletişim platformudur. medyarehberi.com ile yapabilecekleriniz iletişim ihtiyaçlarınızın üst düzeyde karşılanabilmesi için tasarlanmıştır.

Adres

Eski Büyükdere Cad. No:61 Kat:4
4. Levent/İstanbul
Tel: +90 (212) 325 22 33
Fax: +90 (212) 324 55 50

Diğer sitelerimiz