Nasıl Çalışır?

medyarehberi.com nasıl çalışır?

medyarehberi.com son derece kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Anlaşılır menü yapısı ve sade tasarımı ile rahat bir kullanıcı deneyimi sunmak üzere dizayn edilmiştir.

Temelde 5 ana fonksiyon içermektedir. Fonksiyonların menüdeki dizilimleri bülten dağıtım işinin akış şemasına uygun olarak yapılmıştır. Söz konusu fonksiyonlar sırasıyla şöyledir.

1- Kişi Sorgulama
Bu bölümde, veritabanımızda kayıtlı tüm medya mensupları içerisinde istediğiniz kriterlere uyan kişileri sorgulayabilirsiniz. Kişi adı bölümünün otomatik tamamlama özelliği sayesinde aradığınız kişilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Arama kriterlerinize uyan medya mensuplarının üzerine tıklayarak kişi profiline ulaşabilirsiniz. Dilerseniz veritabanımızda kayıtlı olmayan kişileri sadece size özel saklanacak ve gösterilecek şekilde sisteme ekleyebilirsiniz. Ayrıca, veritabanımızda kayıtlı kişilere ait size özel veri eklemesi de yapabilirsiniz.

2- Medya Sorgulama
Basın, tv, radyo, internet haber siteleri ve haber ajanslarının verilerini içeren medya veritabanımızda pek çok kritere göre arama yapıp gelen sonuçları üzerine tıkladığınızda detaylı medya profiline ulaşabilirsiniz.

3- Listelerim
Listeler menüsü iki bölümden oluşmaktadır. Burada medyarehberi.com ekibinin sizler için hazırladığı ve sürekli güncellediği standart sektörel ve bölgesel listeler ile kendi oluşturduğunuz listelere ulaşabilir, değişiklik yapabilirsiniz. Dilerseniz hazır listeleri klonlayarak üzerlerinde ekleme-çıkarma işlemleri yapıp kendi özgün listelerinizi oluşturabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra medyarehberi.com ekibi, hazırlanmasını istediğiniz yeni ve farklı listeler konusunda size yardımcı olmaktan mutlu olacaktır.

4- Bültenlerim
MSWord, PDF ya da benzeri formatlarda oluşturduğunuz basın bülteni dosyalarınızı beraberindeki imaj dosyalarıyla birlikte ve istediğiniz ön yazıyı ekleyerek bülten gönderiminizi birkaç dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz gönderilecek elektronik postanın gövdesine de ekleme yapabilir, gönderim yapacağınız listelerdeki her bir medya mensubunun adına özel posta oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. medyarehberi.com’un kullandığı teknoloji sayesinde göndereceğiniz dosya ve eklerinin boyutları yüksek olsa dahi bu durum alıcıların posta kutularında herhangi bir soruna sebep olmayacaktır.

5- Raporlarım
Yaptığınız bülten gönderimleri ve LCV çağrılarını sistem üzerinden izlemenizi sağlayan Raporlarım modülü, her bir gönderiminizin yerine ulaşıp ulaşmadığı, bülten yahut eklerinizin alıcı tarafından incelenip incelenmediği bilgisini size sunar. Ayrıca rapor ekranında alıcılar hakkında notlar girebilir ve LCV durumlarını güncelleyerek takip edebilirsiniz.

Adres

Eski Büyükdere Cad. No:61 Kat:4
4. Levent/İstanbul
Tel: +90 (212) 325 22 33
Fax: +90 (212) 324 55 50

Diğer sitelerimiz