Archive for Şubat 2013

Enver Ören Vefat Etti

enver-oren

İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören vefat etti. Böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede dün beyin kanaması geçiren Ören’in cenazesi yarın Eyüp Sultan Camii’nde kılınacak ikindi namazının ardından Eyüp Sultan Mezarlığı’na defnedilecek. 1939 yılı Denizli doğumlu Enver Ören, İstanbul Üniversite’si Fen Fakülte’sini bitirmesinin ardından Hakikat gazetesini

Dünya Gazetesi’ne Yeni Haber Müdürü

sibel-cingi

Medya dünyasının başarılı isimlerinden Sibel Cingi, Dünya gazetesi ile anlaştı. Daha önce Radikal gazetesi ekonomi müdür yardımcısı olarak başarılı haberlere imza atan Cingi, Dünya gazetesi’nde haber müdürü olarak görev alacak. Sibel Cingi’ye yeni görevinde başarılar dileriz.

Tarık Yılmaz Sabah Gazetesi’nden Ayrıldı

sabah

Sabah gazetesi Ekonomi Servisi’nde editör ve köşe yazarlığı yapan Tarık Yılmaz görevinden ayrıldı. Daha önce editör, müdür ve müdür yardımcısı olarak çalıştığı  gazeteden dün itibariyle ayrılan Yılmaz, ayrılık haberini twitter’dan duyurdu.

Selçuk Geçer Cem Tv Genel Yayın Yönetmeni Oldu

selcuk-gecer

Deneyimli gazeteci Selçuk Geçer Cem Tv Genel Yayın Yönetmeni Oldu. Aynı zamanda Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkan Yardımcısı Geçer, Kanal 24′teki Ekonomi Müdürlüğü görevinden bir süre önce istifa etmişti. Sayın Selçuk Geçer’e yeni görevinde başarılar dileriz.

Adres

Eski Büyükdere Cad. No:61 Kat:4
4. Levent/İstanbul
Tel: +90 (212) 325 22 33
Fax: +90 (212) 324 55 50

Diğer sitelerimiz